Перейти на генический сайт


Предложения отдыха на Арабатской стрелке
Комфорт плюс - уютный отдых в Счастливцево на Арабатской Стрелке Пансионат Диканька предлагает отдых в Стрелковом на арабатской стрелке Виноградная 19 - отдых в Генгорке на арабатской стрелке Отдых в Генгорке Арабатская стрелка в гостиничном комплексе комфортный Отдых в Генгорке в мини-пансионате Романтика
Текущее время: Сб дек 16, 2017 1:50 pm

Как разместить фото на форуме-|-Регистрация на форуме

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Пт авг 19, 2011 11:20 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт авг 16, 2011 11:13 am
Сообщения: 670
Всем здравствуйте, предлагаю образец ЗАЯВИ за нарушение ПДД инспекторами ГАИ, всем кому не безразличен беспредел ГАИ, распечатайте образец, увидели нарушение сфотографировали, рулеточкой замеряли и в прокуратурку.До УДАІ УМВС України в Херсонській області
пр. Адмірала Сенявіна, 128, м. Херсон, 73034

____________________________________________________
(ПІБ відправника)
____________________________________________________
(повна адреса відправника)
____________________________________________________


З А Я В А
(про порушення ПДР)

ЗУ «Про звернення громадян»:
ст. 1: Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності.
ст. 3: Заява – повідомлення про порушення чинного законодавства збоку державних органів влади, їх посадових чи службових осіб.

Фактичні обставини

«____»______2011 року о _____год.____хв. за адресою, _____________________________
_____________________________________________________________________________
було зафіксовано порушення Правил дорожнього руху з боку працівника Державтоінспекції МВС України ________________________________________________
(інформація про порушника чи його напарника)
Транспортний засіб ДАІ МВС України _____________________номерний знак _________
здійснив зупинку / стоянку _____________________________________________________
(необхідне підкреслити) (суть скоєного правопорушення)
чим порушив вимоги п. ____ ПДР, за що відповідальність передбачена ч. 1 ст.122 КУпАП.
На підтвердження фактичних обставин, до заяви додається:
Фотографії ______ арк.
Пояснення свідків ______ арк.
Комп’ютерний диск з відео файлом порушення ______ шт.

Правове обгрунтування

Відповідно до 15.9. ПДР, зупинка забороняється: на залізничних переїздах; на трамвайних коліях; на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також у тунелях; на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків; на перехрестях та ближче 10м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу; на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга; у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3м; ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків; ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання, де це створить перешкоди технологічним транспортним засобам, що працюють; у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився; у місцях, де транспортний засіб закриває від інших водіїв сигнали світлофора або дорожні знаки; ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.

Відповідно до 15.10. ПДР, стоянка забороняється: у місцях, де заборонена зупинка; на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками); на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м; ближче 50 м від залізничних переїздів; поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше 100 м хоча б в одному напрямку руху; у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів; ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства.
Відповідно до ст. 14 Закону України «Про дорожній рух», учасники дорожнього руху зобов'язані: знати і неухильно дотримувати вимог цього Закону, Правил дорожнього руху та інших нормативних актів з питань безпеки дорожнього руху та створювати безпечні умови для дорожнього руху, не завдавати своїми діями або бездіяльністю шкоди підприємствам, установам, організаціям і громадянам. Працівники органів внутрішніх справ при виконанні службових обов'язків можуть відступати від окремих вимог Правил дорожнього руху лише у випадках і при виконанні умов, викладених у них.
Значення терміну «учасники дорожнього руху» встановлюється тією ж ст. 14 Закону України «Про дорожній рух» - учасниками дорожнього руху є особи, які використовують автомобільні дороги, вулиці, залізничні переїзди або інші місця, призначені для пересування людей та перевезення вантажів за допомогою транспортних засобів.
Умови, що дозволяють відступати від вимог ПДР встановлюються пунктом 3.1 Правил дорожнього руху: водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху.
Водій автомобіля ДАІ без ввімкненого проблискового маячка синього або червоного кольору не має права відступати від вимог ПДР та несе відповідальність за їх порушення на загальних підставах.
Відповідальність за порушення п. 15.9, 15.10 ПДР передбачена ст. 122 ч. 1 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до ст. 254 КУпАП, про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол уповноваженими на те посадовою особою.
Згідно п. 5.1 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України від 27 березня 2009 р. №111, начальники ГУМВС, УМВС та їх заступники відповідають за суворе дотримання законності й дисципліни особовим складом підрозділів ДПС, здійснення заходів щодо забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення, організацію належного прийому та своєчасного розгляду звернень громадян.
Відповідно до розділу 6 вищевказаної Інструкції, працівник підрозділу ДПС під час несення служби зобов'язаний досконало знати ПДР, цю Інструкцію, організовувати безпечний та безперешкодний дорожній рух, постійно контролювати дотримання учасниками дорожнього руху правил, норм і стандартів, діючих у сфері безпеки дорожнього руху, під час службової діяльності дотримуватись законності, не допускати її порушень іншими працівниками.
На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про звернення громадян»,

ПРОШУ:
Організувати повну та всебічну перевірку викладених в заяві фактів; притягнути до адміністративної та дисциплінарної відповідальності осіб, винних у порушенні ПДР України; надати письмову відповідь про результати розгляду заяви та вжиті заходи.

«____»______2011 року _____________________ _____________________
(підпис) (П. І. Б. заявника)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб авг 20, 2011 1:41 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср авг 10, 2011 8:59 pm
Сообщения: 410
Не мешало-бы и на дорожную службу,состряпать "телегу". Возьмём к примеру перекрёсток ул.Мира и Володарского,где там знаки приоритета,ещё удивительно,как это ГАЙцы не додумались там стоять?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб авг 20, 2011 8:21 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт авг 11, 2011 12:18 am
Сообщения: 163
davidov_90 писал(а):
рулеточкой замеряли и в прокуратурку.

Уточни, пожалуйста, это заява в прокуратуру или, всё-же, в областное гаи?
davidov_90 писал(а):
До УДАІ УМВС України в Херсонській області пр. Адмірала Сенявіна, 128, м. Херсон, 73034


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб авг 20, 2011 8:34 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт авг 16, 2011 11:13 am
Сообщения: 670
Driver_UA писал(а):
davidov_90 писал(а):
рулеточкой замеряли и в прокуратурку.

Уточни, пожалуйста, это заява в прокуратуру или, всё-же, в областное гаи?
davidov_90 писал(а):
До УДАІ УМВС України в Херсонській області пр. Адмірала Сенявіна, 128, м. Херсон, 73034суть не меняет, прокуратуру немного они боятся, если их закидать жалобами, так что адрес можно менять или прокуратуру или ГАИ


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб авг 20, 2011 8:36 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт авг 16, 2011 11:13 am
Сообщения: 670
azovez писал(а):
Не мешало-бы и на дорожную службу,состряпать "телегу". Возьмём к примеру перекрёсток ул.Мира и Володарского,где там знаки приоритета,ещё удивительно,как это ГАЙцы не додумались там стоять?позже создам тему касательно ям, если ехать на стерлку возле пансиона арабатская стрелка был бугор и яма, я ей 3 месяца занимался недавно счисали, позже создам тему и пример запроса.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб авг 20, 2011 9:58 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт авг 11, 2011 12:18 am
Сообщения: 163
davidov_90 писал(а):
суть не меняет, прокуратуру немного они боятся, если их закидать жалобами, так что адрес можно менять или прокуратуру или ГАИ
Теперь понятно, спасибо!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт янв 26, 2012 8:47 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт авг 11, 2009 8:54 pm
Сообщения: 66
В добавок иметь при себе вот этот формуляр
Изображение
Изображение


Последний раз редактировалось zinya07 Чт янв 26, 2012 8:59 pm, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Чт янв 26, 2012 8:58 pm 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт авг 11, 2009 8:54 pm
Сообщения: 66
Еще из моей папки..

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB