Страница 1 из 1

Зрада или перемога

Добавлено: Сб окт 05, 2019 6:06 pm
admin
З початку року адмінмежу перетнули трохи більше 2 млн громадян. Кількість громадян, які перетнули адміністративну межу з тимчасово окупованою територією АР Крим за 9 місяців 2019 року залишається на рівні минулого року
ДПСУ

1943 год, канцлер Великой Германии Адольф Гитлер и руководитель СССР Иосиф Сталин готовы открыть прямое пассажирское сообщение Берлин-Москва. Люди не должны испытывать дискомфорта при пересечении линии фронта.

5 октября 2019 года Министр инфраструктуры Украины Криклий прибыл на Чонгар с целью инспекции как Укрзализныца готовится к открытию железнодорожного сообщения с оккупированным Крымом. Люди не должны испытывать дискомфорта при пересечении линии фронта.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що українська влада готова відновити залізничне сполучення з окупованим Донбасом.

Про це глава МЗС сказав в ефірі одного з українських телеканалів, інформує fakty.com.ua.

За його словами, через місяць-півтора мостом у Станиці Луганській їздитимуть автомобілі. Пізніше з’являться інші мости та нові перехідні пункти.

“Можливо, з’явиться залізничне сполучення, аби люди могли комфортно переїжджати з одного боку лінії розмежування на інший”, – сказав Пристайко.

Раніше Вадим Пристайко анонсував масштабний обмін полоненими наступного тижня.

Нагадаємо, 7 вересня Україна та РФ провели обмін утримуваними особами у форматі “35 на 35”. З Росії додому повернулися 24 українські військовополонені моряки й 11 політвʼязнів.