Смартфон - то что всегда с тобой

О компьютерах, интернете, программировании, web-дизайне и т.д. Обсуждение автомобильной тематики и прочее..

Модератор: dm

Правила форума
Обсуждение любых технических вопросов - программирование, автомобильная тематика, обсуждение технических вопросов нашего форума...
Ответить
admin
Site Admin
Сообщения: 3539
Зарегистрирован: Вс июл 17, 2005 8:55 pm
Репутация: 0
Откуда: Геническ
Gender:
Контактная информация:

Смартфон - то что всегда с тобой

Сообщение admin » Пн дек 03, 2018 8:23 am

Якщо смартфон вкрали: 5 додатків, які стануть в пригоді

AppLock
fgk.png
AppLock встановлює пароль на будь-який додаток в вашому смартфоні. Для розблокування можна використовувати пін-код, графічний ключ або відбиток пальця. Встановіть режим Advanced для того, щоб сторонній користувач не зміг видалити AppLock. Заблокуйте кнопку відключення, а також вимкнення функцій геолокації і передачі даних, щоб телефон був завжди на зв'язку і його можна було відстежити.

Sophos Antivirus and security
Sophos.jpg
Безкоштовний антивірус з антиспамом і блокуванням смартфона при втраті. Sophos сканує жорсткий диск і оперативну пам'ять на наявність загроз. Також в ньому є багато корисних додаткових функцій, наприклад фаєрвол, моніторинг мережі, інформаційна панель з попередженнями безпеки, рекомендаціями і ще купа різних налаштувань і блокувань.

App Ops
ops.jpg
Ця програма керує дозволом і доступом до апаратної частини смартфона інших додатків. У Android є така особливість: встановлені програми не зможуть мати доступ до дзвінків, смс або іншої приватної інформайці, якщо ви їм самі їм це не дозволите. App Ops визначає доступи, які не впливають на роботу додатків і дає змогу в зручному режимі їх відключати.

Find Your Device
find.jpg
Безкоштовна утиліта від Google, яка дає змогу знайти пристрій, який загубився. Заблокуйте додаток паролем, щоб шахрай не зміг його відключити. Ви можете змусити загублений телефон дуже голосно дзвонити для того, щоб його почути. Також можна вивести на його екран повідомлення з контактами власника.

Lockwatch
lock.jpg
Ця програма таємно фотографує людину, яка намагається розблокувати ваш смартфон і відправляє фото вам на пошту разом з геолокацією. Він працює непомітно, займає всього 1 мегабайт, не витрачає заряд батареї і вмикається тільки якщо хтось вводить неправильний пароль.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Ответить